Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
Kategorie
  1. Hlavní stránka
  2. IT
  3. Síťové prvky
  4. Optická kabeláž

Solarix Patch kabel 50/125 SCupc/STupc MM OM2 5m duplex SXPC-SC/ST-UPC-OM2-5M-D

Novinka
Přidat do oblíbenýchSolarix Patch kabel 50/125 SCupc/STupc MM OM2 5m duplex SXPC-SC/ST-UPC-OM2-5M-D
SXPC-SC/ST-UPC-OM2-5M-D<br> Solarix optický patch kabel s multimode OM2 vláknem, konektory SCupc/STupc, délka 5m.

Kód produktu10102156
Part number70235155
 
Záruka:60 Měsíc(ů)
Výrobce:Solarix
Skladová dostupnost:Na dotaz
Běžná cena
266 Kč
Vaše cena bez DPH
177.69 Kč
Vaše cena včetně DPH
215 Kč
Počet
ks
Dotaz na prodejce >






Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
Popis
Parametry
Hlídací pes

Patch kabel Solarix 50/125 SCupc/STupc MM OM2 5m duplex

Solarix optický patch kabel s multimode OM2 vláknem, konektory SCupc/STupc, délka 5m

Optické patch kabely jsou propojovací kabely určeny pro připojení aktivního zařízení k pasivnímu (optický rozváděč, optická vana), nebo jako propojení aktivních zařízení, popřípadě pasivních.

Technické informace
Plášť: LSOH
Konektor: SC/ST
Broušení ferule: UPC/UPC
Průměr ferule: 2.5 mm/2.5 mm
Typ vlákna: G.651.1 OM2
Délka: 5 m
Max. zpětný útlum: >35 dB
Max. vložný útlum: <0.3 dB
Cykly připojení odpojení: min. 1000
Rozměr vlákna: 50.5/125 µm
Průměr primární ochrany vlákna: 250 µm
Průměr sekundární ochrany vlákna: 900 µm
Vnější průměr simplexního kabelu: 2.0 mm
Tahový prvek: aramidová příze
.
Typ vlákna: Multimode
Typ kabelu: Patch kabel
Typ konektoru: ST
Aktuální cena produktu je215Kč  s dph
Váš e-mail