Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. IT
  3. Síťové prvky
  4. Příslušenství k aktivním síťovým prvkům

SFP+ transceiver 10 GBASE-SR/SW , MM , 850 nm VCSEL , LC Duplex , DMI diagnostika , HP kompatibilní Dosah dle JD092B OEM

Přidat do oblíbenýchSFP+ transceiver 10 GBASE-SR/SW , MM , 850 nm VCSEL , LC Duplex , DMI diagnostika , HP kompatibilní Dosah dle JD092B OEM
Typ příslušenství:Mini-GBIC (SFP) moduly.

Kód produktu703162
Part numberSFP-PLUS-SR-HPA (JD092B OEM)
 
Záruka:12 Měsíc(ů)
Výrobce:Hewlett Packard Enterprise
Skladová dostupnost:Na dotaz
Běžná cena
1210 Kč
Vaše cena bez DPH
740.50 Kč
Vaše cena včetně DPH
896 Kč
Počet
ks
Dotaz na prodejce >






Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
Popis
Parametry
Hlídací pes
SFP+ transceiver 10 GBASE-SR/SW , multirate , MM , OM 3 - 300 /OM 2 - 82 /OM 1 - 33 JD092B OEM.
Typ příslušenství: Mini-GBIC (SFP) moduly
Aktuální cena produktu je896Kč  s dph
Váš e-mail  
Zpracování dat
Schovat