Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. IT
  3. Síťové prvky
  4. Optická kabeláž

Duplexní patch kabel MM 62,5/125 OM1, LC-LC, LS0H, 1m

Přidat do oblíbenýchDuplexní patch kabel MM 62,5/125 OM1, LC-LC, LS0H, 1m
Kabel podporuje připojení o rychlosti 100 Mb/s.

Kód produktu10101484
Part numberDPX-62-LC/LC-1
 
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobce:LYNX CS
Skladová dostupnost:skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
Běžná cena
179 Kč
Vaše cena bez DPH
134.71 Kč
Vaše cena včetně DPH
163 Kč
Počet
ks
Dotaz na prodejce >






Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
Popis
Parametry
Hlídací pes

Duplexní patch kabel MM 62,5/125 OM1, LC-LC, LS0H, 1m


Kabel podporuje připojení o rychlosti 100 Mb/s




















Technické informace
Kategorie: OM1
Optické vlákno: 62,5/125 µm
Typ pláště: LS0H
Konektory: LC-LC
Broušení konektorů: PC-PC
Délka: 1 m
.
Typ vlákna: Multimode
Typ kabelu: Patch kabel
Typ konektoru: LC
Aktuální cena produktu je163Kč  s dph
Váš e-mail  
Zpracování dat
Schovat